KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 7449495
nr 744 9495
Kolteckning
Okänd konstnär, signerad 1802, bladets mått: 28x18
Utrop:
500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 februari 2012
kl 18:26:17
1.100 kr
700 kr
950 kr
1.300 kr
1.500 kr